גמול - מימוש זכויות רפואיות

חברת גמול מימוש זכויות רפואיות בע״מ

שירותי החברה וההתמחויות שלנו

גמול - מימוש זכויות רפואיות

מחלה ונכות כללית

לקצבת נכות כללית זכאים מגיל 18 ועד גיל פרישה, מי שסובל מליקוי גופני, שכלי או נפשי שנגרם ממחלה, מתאונה או ממום מולד ועקב הליקוי אבד או צומצם כושרו לעבוד, להשתכר ולהשתלב בשוק העבודה. לתוצאות התביעה שאתם מגישים לביטוח הלאומי, עלולות להיות השלכות מרחיקות לכת על איכות חייכם ועל יכולתכם לחיות בכבוד, ללא מצוקה כלכלית. לכן, בטרם הגשת התביעה לביטוח הלאומי, קבעו פגישת ייעוץ ראשונית לבדיקת זכאותכם ללא תשלום או התחייבות.

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות
חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות

מחלות מקצוע שונות

מחלת מקצוע אינה מקרה של אירוע חד פעמי אלא לרוב מדובר במחלה שהתגלתה אצל העובד כתוצאה מתנאי עבודתו. על מנת שביטוח הלאומי יכיר כ״מחלת מקצוע״ וישלם פיצויים, יש להוכיח כי קיים קשר ישיר בין המחלה לבין תנאי ואופי העבודה. על מנת לקבל את זכויותך נעשה הכנה עם המסמכים הדרושים לבניית תיק רפואי מקצועי. השירות שלנו חוסך לך התעסקות שעלולה להיות ארוכה ומייאשת מול המוסדות המורכבים. חברת גמול תדרוש עבורכם את זכויותכם הרפואיות ללא פשרות.

פטור ממס הכנסה

כדרך החיים הרבה אנשים עובדים קשה ומשלמים מס הכנסה – מס שקבעה מדינת ישראל כהכנסה מהעבודה. מגיע מצב שאדם שעובד חלה במחלה קשה. לאנשים אלו מגיע זכויות ממס הכנסה. הפטור נותן החזר של מס הכנסה עד 6 שנים. במידה והגיע ל90% נכות רפואית יהיה זכאי לפטור. ״זאת הזכות שנותנת מדינת ישראל בכובע של מס הכנסה״. הבנת התהליך וידע מקצועי חשוב מאוד לבניית תיק רפואי מתאים ומקצועי על מנת להגיע ל90% נכות רפואית ולהיות זכאי לפטור.

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות
חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות

תביעת ביטוח סיעודי

כל אדם בישראל שהגיע לגיל פרישה והוא נזקק לעזרת אדם אחר בביצוע פעולות יום יום, יכול להגיש תביעה לביטוח הלאומי ולקבל גמלת סיעוד, בהתאם לעמידה בתנאים. מבוטחים שמשלמים עבור הפוליסות הפרטיות ממיטב כספם, למשך השנים מגלים בבוא הזמן כי חברות הביטוח נוטות לסרב לשלם את תגמולי הסיעוד המגיעים להם ומקשים עם מגוון בירוקרטיות שונות. כאן למעשה יש צורך להגיש תביעות סיעוד ולכן רצוי להסתייע בשירותי חברת גמול אשר מתמחה בתביעות סיעוד.

תאונות ונכות מעבודה

הרבה עובדים שכירים ועצמאים אינם מודעים לכך שתאונת עבודה עשויה לזכות בפיצוי כספי. המוסד לביטוח לאומי משלם דמי פגיעה לתקופה של עד 3 חודשים. אם נותרה לנפגע נכות כתוצאה מהפגיעה, הוא עשוי להיות זכאי לקצבת נכות מעבודה או למענק, בהתאם להחלטת הוועדה הרפואית. ביטוח לאומי משלם פיצוי כספי על פי חוק בגין פגיעות שונות שנחשבות לתאונת עבודה ולכן אם עברתם תאונת עבודה מומלץ להסתייע בחברת גמול זכויות רפואיות על מנת לממש את זכויותיך.

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות
חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות

אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה הוא מצב שבו אדם כתוצאה מתאונה או מחלה מאבד באופן מלא או חלקי את יכולתו לעבוד ולהתפרנס באופן סביר או ברמה זהה לימים לפני האירוע. כשאדם נמצא באובדן כושר עבודה יש לו רשת הגנה בסיסית כמו לכלל האזרחים בישראל – המוסד לביטוח לאומי. ביטוח הלאומי מעניק למי שנמצא באובדן כושר עבודה ועומד בתנאים, קצבת נכות כללית וכן קצבאות נוספות, בהתאם למצבו הרפואי. חלית או נפצעת ונפגע כושר העבודה שלך? ייתכן ומגיעה לך קצבה חודשית. פנה אלינו עוד היום לסיוע בכל הקשור לאבדן כושר עבודה.

גמלת ילד נכה

גמלת ילד נכה, זכאים ילדים עם לקות, בהתאם לסוג הלקות ומידת תלותו של הילד בזולת. בסוגי מחלות כמו: חולי סוכרת, חולי סרטן, עיוורים וליקוי ראיה, ילדים עם שיתוק מוחין, ילדים עם תסמונת דאון, ילדים המונשמים ע״י מכונת הנשמה או טרכאוסטומיה, בעיות קשב וריכוז ועוד.. עם הכרה בנכות ע״י מוסד הביטוח לאומי תהיה הזכאות לגמלת ילד נכה בקבלת קצבה חודשית. גמלה העשויה להקנות זכויות והטבות נוספות ובנוסף הנחות בתשלומים נוספים שונים. צוות גמול, יבדקו ויבחנו זכאותך בליווי והכנת תיק מקצועי בצירוף כל המסמכים הרפואיים הנדרשים.

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות

החלטתם לממש את זכויותיכם הרפואיות? לקביעת פגישת ייעוץ חינם »

גמול מימוש זכויות רפואיות

הלקוחות המרוצים שלנו ממליצים

צור איתנו קשר ונלחם גם עבורך לממש את הזכויות הרפואיות שלך. ייעוץ ראשוני חינם!

אחרי שסייענו לאלפי לקוחות אשר הפקידו בידינו את מימוש זכויותיהם הרפואיות, אנחנו כאן, עם צוות מקצועי ומנוסה, שיסייע גם לך לקבל את כל מה שמגיע לך! נא מלא את הטופס הבא ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם.

גמול - מימוש זכויות רפואיות
כתובת ושעות פעילות:

סניף ראשי: בניין אביאל B, קומה 3, מספר משרד 302, אשקלון

סניף נוסף: רח׳ הורדים 2, אשדוד

ראשון – חמישי | 08:00 – 17:00

פרטי יצירת קשר:

טלפון: 079-5555565

פקס: 079-5555575

אימייל: gmulmedical@gmail.com