גמול - מימוש זכויות רפואיות

גמול - המומחים לזכויות רפואיות בישראל

סובל מבעיה רפואית או מחלה? מגיע לך כסף!

גמול - מימוש זכויות רפואיות

חברת גמול בע״מ

מימוש זכויות רפואיות

כאזרח ישראלי עומדת לרשותך זכויות רבות שאינך מממש, עקב חוסר ידע או חשש מהסבך הבירוקרטי. אחת מהזכויות החשובות ביותר שהמדינה מעמידה לרשותך, היא הזכות לפיצוי ותגמול בעת התמודדות עם מחלה קשה, שחיקה מקצועית, פציעה ונכות – זכות שנועדה לשמש עבורך רשת ביטחון כלכלית, קבועה או זמנית. חברת גמול מימוש זכויות רפואיות, מתמחה בסיוע לנפגעי תאונות עבודה, מחלות וליקויים רפואיים בקבלת הזכויות והכספים המגיעים להם מן הרשויות.

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות
פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

בחברת גמול מימוש זכויות רפואיות, מאמינים בזכותך לקבל את המגיע לך מביטוח לאומי על פי חוק! החברה מזמינה אתכם לפגישת היכרות וייעוץ ללא עלות או כל התחייבות. מטרת הפגישה היא לבחון את המקרה ולהבין בצורה ברורה את סטטוס הפנייה ואופן הטיפול בה. הפגישה תערך בביתכם או במשרדנו. לאחר מכן, אנו מאפשרים לכם להחליט האם להמשיך את הטיפול עם החברה. לגמול יש 95% הצלחה בטיפול בכלל התיקים!

הכנה ובניית תיק רפואי מקצועי

לעיתים קרובות התיק הרפואי של קופת החולים אינו מספיק לוועדה הרפואית. לכן, לאחר השגת כל המידע לגבי הלקוח, הרופאים והצוות של חברת גמול, ידאגו לבנות עבורך תיק רפואי מקצועי ומדויק, המותאם לסוג התביעה, אשר תוגש לביטוח הלאומי. עם כל האישורים והטפסים הנחוצים. חברת גמול מעסיקה צוות מומחים, המורכב מאנשי מקצוע עם עשרות שנות ניסיון בתחום זכויות רפואיות. הצוות פועל בתחושת שליחות אמיתית ובנחישות!

חוות דעת רפואית מקצועית

חוות דעת רפואית לביטוח הלאומי הינה מסמך מקצועי, הניתן ע``י רופא מומחה ומתייחס לסוגיה רפואית, פציעה או מחלה שהוצגה בפניו. הרופאים הפועלים בחברת גמול זכויות רפואיות, הינם מקצועיים, בעלי ידע, ניסיון רב שנים ומומחיות בעריכת חוות דעת רפואיות והערכת נכות רפואית. מטרת השירות היא לערוך ללקוח חוות דעת רפואית, שתוכיח את נכותו הרפואית והתפקודית, ולפיה את זכאותו לקצבת נכות כללית.

הגשת תביעה לזכויות רפואיות

אם גם אתה חושש מכל הבירוקרטיה שמתלווה להגשת תביעה לביטוח לאומי, ואתה רוצה לממש את זכויותיך הרפואיות, אנו בחברת גמול, בעזרת רופאים, אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחומים מגוונים ובעלי היכרות מעמיקה עם המערכות הבירוקרטיות המורכבות נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בקבלת הזכויות הרפואיות העשויות להגיע לך עקב מצבך הרפואי. בפגישה עם נציג שלנו נבחן אם אנו יכולים לסייע לך בתהליך. פגישה זו ללא תשלום!

החלטתם לממש את זכויותיכם הרפואיות? לקביעת פגישת ייעוץ חינם »

חברת גמול - מימוש זכויות רפואיות

חברת גמול בע״מ

גמול זכויות רפואיות

בפגישת הייעוץ הראשונה, היועץ המסור שנעמיד לרשותך יבחן את מכלול הזכויות הרפואיות להן אתה זכאי בעקבות מחלה, פציעה או נכות. מידע זה ישמש אותנו לבניית תיק רפואי עבור התביעה מול הוועדה הרפואית. לשם כך נשקיע משאבים רבים באיתור וליקוט המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, לצורך חיזוק התיק הרפואי. כמו כן, נקבל חוות דעת רפואיות של מומחים ומנוסים בתחום. מאמצים אלו יבואו לידי ביטוי בקביעת שיעור הנכות לו אתה זכאי והתגמול או פיצוי הכספי המתלווה אליו.

גמול מימוש זכויות רפואיות

הלקוחות המרוצים שלנו ממליצים

צור איתנו קשר ונלחם גם עבורך לממש את הזכויות הרפואיות שלך. ייעוץ ראשוני חינם!

אחרי שסייענו לאלפי לקוחות אשר הפקידו בידינו את מימוש זכויותיהם הרפואיות, אנחנו כאן, עם צוות מקצועי ומנוסה, שיסייע גם לך לקבל את כל מה שמגיע לך! נא מלא את הטופס הבא ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם.

גמול - מימוש זכויות רפואיות
כתובת ושעות פעילות:

סניף ראשי: בניין אביאל B, קומה 3, מספר משרד 302, אשקלון

סניף נוסף: רח׳ הורדים 2, אשדוד

ראשון – חמישי | 08:00 – 17:00

פרטי יצירת קשר:

טלפון: 079-5555565

פקס: 079-5555575

אימייל: gmulmedical@gmail.com